تبلیغات
ماهواره - دانلود از دی وی بی

ماهواره

دانلود از دی وی بی

یکشنبه 27 شهریور 1384

     در این روش شما برای دانلود فایل تعیین كننده نیستید، بلكه این روش طوری است كه هر شخص كه به وسیله‌ی سرویس اینترنتی OpenSky در حال دانلود باشد، یك نسخه از آن فایل به شما نیز فرستاده می‌شود، حالا این فایل هر چیزی می‌تواند باشد. البته این روش منحصر به OpenSky نمی‌باشد و شما می‌توانید از هر كانالی كه در مورد آن اطلاعات دارید، اطاعات بگیرید ولی در اینجا ما به دانلود آفلاین از OpenSky از طریق SkyNet می‌پردازیم:
مراحل كار:

فایل‌های مورد نیاز:
1- ProgDVB
2- SkyNet Module
ProgDVB را نصب كنید. فایل SkyNet را از حالت فشرده خارج كرده، و فایل‌های درون آن را در پوشه‌ی Module در شاخه‌ای كه ProgDVB را نصب كرده‌اید قرار دهید؛ به عنوان مثال در:
C:\ProgDVB\Modules
حالا یك پوشه به نام int در درایو D خود بسازید (D:\INET). سپس پوشه‌ی دیگری به نام Temp بسازید (D:\INET\Temp). اكنون پس از تنظیم دیش خود به سمت ProgDVB ،Eutelsat w3 را اجرا كرده و روی فركانس 11262 با پلاریزاسیون Horizontal و سیمبل ریت 27500 قرار دهید؛ سپس روی كانال Streaming كلیك كنید. این كانال به شكل یك دیسك است معنای كانال دیتا است.
در ProgDVB در منوی SkyNet ،Services را انتخاب كنید؛ اگر عدد روی برنامه‌ی SkyNet در حال چرخش باشد ه معنای آن است كه دانلود در حال انجام است. در این صورت فقط باید صبر كنید تا فایل‌ها دانلود شوند. فایل‌های در حال دانلود، در پوشه‌ی Temp ذخیره می‌شوند و فایل‌های دانلود شده در پوشه‌ی int ذخیره می‌شوند. این كار را می‌توانید با كانال OpenSky Push هم انجام دهید. بنا بر تجربه‌، خودتان خواهید فهمید كه فایل‌های كدام كانال بهتر است. ضمناً كانال OpenSky Push در همان فركانس ذكر شده است.[ یکشنبه 27 شهریور 1384 - 05:09 ق.ظ ]
[ویرایش شده در : - - -]

[ پیام ()|| آرمین ست ] [عمومی , ] [+]